Inflace se nezastaví, ale chytře jí můžeme ukázat záda


Každý si vybírá svou zlatou střední cestu. Quintus Horatius Flaccus

 

Chcete investovat a přemýšlíte do čeho? Máte volné prostředky a chcete uchovat jejich hodnotu a ochránit je před inflací? Chcete investovat do aktiva s vysokou likviditou a mít tak zhodnocující se prostředky neustále k dispozici? Nebo chcete investovat do svých dětí? Nebaví Vás již klasické finanční produkty?
Potom neváhejte, kontaktujte nás a nastavíme Vám investici do zlata a stříbra přímo na míru.

Ochrana před inflací

Uchovatel hodnoty
Není náhodou, že již od pradávna (až 2000 let) se zlato považuje za uchovatele hodnoty. Jeho partner stříbro má neméně bohatou historii. Oba tyto drahé kovy jsou v novodobé historii ideálním a oblíbeným prostředkem pro postupné střádání majetku a diverzifikaci portfolia pro jednotlivce, rodiny, živnostníky i firmy a společnosti.

Cena zlata i stříbra je určována na světových finančních trzích dle standardního zákonu nabídky a poptávky, a proto neustále sledujeme vývojový trend, abychom byli schopni nejen na našich stránkách investory permanentně informovat o aktuálních cenových pohybech. Zlato a stříbro je nejméně ovlivňováno finančními výkyvy a krizemi. Dlouhodobě je považováno za jistotu v turbulentní finanční době. Navíc tyto kovy nejen udržují hodnotu, ale mají potenciál také reálnou hodnotu vložených prostředků zvyšovat.

Ukážeme Vám, že investice do zlata či stříbra je nejen v dnešní době optimální prostředek k zajištění majetkové jistoty. Tyto fascinující drahé kovy hodnotné byly, jsou a budou, jelikož jsou omezené a tím také vzácné.
Nepochybujte, přesvědčte se!Pro více informací kontaktujte našeho poradce ve Vaši lokalitě, který Vám rád zodpoví Vaše dotazy

Moravskoslezský kraj Hlavní město Praha a okolí

 


 

Naši partneři - dodavatelé drahých kovů


Emirates Gold


Denní a měsíční kurzy pohybu zlata a stříbra na burze
(aktualizováno každých 5.min)


 • Kurz zlata – SPOT 24hod Kč/g

  Kurz zlata – SPOT 24hod Kč/g

  Cena zlata – 30.dní Kč/g

  Cena zlata – 30.dní Kč/g
 • Kurz stříbra – SPOT 24hod Kč/g

  Kurz stříbra – SPOT 24hod Kč/g

  Cena stříbra – 30.dní Kč/g

  Cena stříbra – 30.dní Kč/g