Úspora až 17% oproti původnímu dodavateli

 
Nebaví Vás stále přemýšlet kde ušetřit? Který dodavatel nabízí lepší cenu bez skrytých poplatků? Co znamenají jednotlivé položky ve vyúčtování energií, ať už elektřiny nebo plynu? Chcete vědět jaká distribuční sazba je pro Vaši domácnost či firmu ta ideální?
Zajímá Vás který dodavatel poskytuje nejlepší služby za nejlepší ceny?

Pokud jste na jakoukoli otázku odpověděli ano, jste na správné webové adrese.

Úspora až 17% oproti původnímu dodavateli
Společnost Better for you s.r.o. se stará o své klienty svědomitě a pečlivě a vždy poradí svým zákazníkům jak nejlépe vyřešit otázku energií a kde lze nejvíce ušetřit. Naši proškolení a certifikovaní obchodní zástupci s několikaletými zkušenostmi si s Vámi rádi sjednají schůzku a odpoví na všechny důležité otázky.
Pro začátek Vám rádi vysvětlíme nejdůležitější pojmy v oblasti energetiky a to distributor a dodavatel.

Distributor elektřiny a plynu
Působnost distributorů je územně rozdělena (znamená to, že v konkrétním regionu vždy dodává elektřinu nebo plyn jen jeden distributor). Z toho vyplývá, že distributoři jsou daní a na rozdíl od dodavatele (obchodníka) si distributora vybrat nemůžeme.

Dodavatel elektřiny a plynu
Dodavatel je společnost, která nakupuje elektrickou energii nebo zemní plyn s cílem ji následně prodat především koncovým zákazníkům, případně velkoodběratelům. Trh s elektřinou byl liberalizován v roce 2006 a trh se zemním plynem o rok později v roce 2007.

A právě proto je zde pro Vás Better for you s.r.o., aby Vám vybrala ideálního dodavatele a pomohla se všemi náležitostmi a administrativou!Pro více informací kontaktujte našeho poradce, který Vám rád zodpoví Vaše dotazy

Moravskoslezský kraj